Marka & Patent Hizmetleri

MARKA PATENT BAŞVURUSU

Bir icadın ya da buluşun başkası tarafından taklit edilmesi ya da satış işlemlerinin gerçekleştirilmesi marka patent başvurusu hizmetleri işlemlerini kapsayan patent işlemleri ile engellenir. Bu sayede gerçekleşen icat ve buluşunuz patent ile koruma altına alınmış olur. Patnet sahibi olunması, seri üretim yada pazarlama için gerekli bir durumdur. Bu sayede icadı gerçekleştiren kişi icadını koruma altına almış olur. Hizmet ve malınızı koruyan marka tescil belgesi olurken icadınızı koruyan ise patentdir. Güvenilir çözüm arayışında olanlar için Bilcod Web olarak hizmetinizdeyiz.

 

MARKA PATENT HİZMETLERİ İLE İCADINIZI KORUMA ALTINA ALIN

Küçük sanayiciler için faydalı model işlemleri yürütülür. Patent, küçük çaplı icatların koruma işlemleri için yürütülmektedir. Bu bağlamda sanayici gerçekleşen buluşun tüm haklarını satın almış olmaktadır. Satış, pazarlama ve diğer tüm hak detayları buluş sahibine aktarılır. Bu kategori hizmetleri küçük çaplı buluşları kapsamaktadır. Ayrıca diğer işlem detaylarına göre daha uygun fiyatlı ve kolay özellikleri barındırır.

 
 

Zaman ve emek harcanan tasarımlar Dünya genelinde patent aracılığı ile korunmaktadır. Bunun ilk adımı ise buluşun icadının gerçekleşip gerçekleşmediğinin araştırılmasıdır. Dünya genelinde bu bağlamda patentli ürünlerin yayınlandığı siteler yer alır. Bu siteler aracılığı ile icadınızın tescilli olup olmadığı hususunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Bilcod Web olarak bizler marka patent başvurusu hizmet detaylarını kapsayan tüm inceleme ve süreç takibini sizler için yapmaktayız. Şayet buluşunuz tescilli değil ise tüm tescil işlem detayları da yine tarafımızca yürütülmektedir.

 

YENİLİKLERİ SİZLER İÇİN TAKİP EDİYORUZ

Marka patent başvurusu hizmetleri bağlamında detaylarımızı her geçen gün güncellemeye devam ediyoruz. Yeni tüzük ve uygulamalar bu anlamda takip edilmektedir. Tescil işlemlerinden sonraki süreçlere kadar profesyonel ekibimiz sizler için çözüm üretmektedir. Bilcod Web Hizmetleri markanızı koruma için yanınızda.. Detaylı bilgi için hemen arayın!

 

HEMEN ARAYIN,
İNTERNET’TEN KAZANMAYA BAŞLAYIN!

EKİBİMİZ SİZLERE YARDIMCI OLMAK İÇİN BEKLİYOR

0216 706 0 716