Kiralık Sunucu Server Türkiye Lokasyon

Size özel bir kullanım olarak fiziksel sunucunun tahsis edilmesine kiralık sunucu denir. Dilediğiniz işletim sistemlerini bu sunucu üzerinden yürütme olanağına sahip olursunuz. Host yönetimi için sunucular üzerinde yer alan kontrol panellerinden dilediğiniz alt yapıyı kullanabilirsiniz.

Kiralık sunucular ile neler yapılabilir? Noktasında pek çok kişinin tereddütleri olduğunu biliyoruz. Ancak fiziksel bir sunucunun taşımış olduğu tüm özellikleri kiralık sunucular da barındırır. Bir kiralık sunucu ile ister kendiniz için isterseniz de müşterilerinizin siteleri için kullanın. Tüm kolaylıkları ile müşterilerinize barındırma hizmeti sunmanıza da olanak tanır.

Aynı zamanda birden fazla alan adı barındırma özelliğine sahip olabilirsiniz. Toplu mail gönderimi gibi işlemler için e- mail sunucu olarak da kullanım imkanı sunulur. Kiralık sunucunun üzerine dilediğiniz kontrol paneli yazılımı kurarak kolayca kullanın. Yedek sunucu olarak da işlemlerinize olanak tanıyan kiralık sunucu hizmeti, yüksek trafik sağlayan internet siteleri için yüksek performans demektir.

 

KİRALIK SUNUCU İLE HİZMETTE SINIR YOK

Veritabını olarak kullanılabilen kiralık sunucu hizmeti ile televizyon ve radyo yayınları gerçekleştirebilirsiniz. Bir fiziksel sunucuda aradığınız ve beklediğiniz her şeyi Bilcod Web kiralık sunucu hizmeti ile elde edebilirsiniz. Minimum maliyet avantajı sunan bu hizmet, datacenter da ki barındırma maliyetlerini minimuma indirir. Yalıtılmış bir ortam olarak size özel sunulan bu hizmet uygulama ve bilgileriniz adına güvenli ortam sağlar. Aynı zamanda yüksek donanım bağımsızlığı ile tüm uygulamalarınız için yüksek performans sağlayabilir, iş sürekliliğinizi koruyabilirsiniz. 7/24 teknik destek ile sunmuş olduğumuz kiralık sunucu hizmeti detaylarından sizler ve müşterileriniz faydalanabilir. Kendinize ait bir fiziksel sunucu gibi sanal sunucunuzu kullanım rahatlığını bizimle elde edin.

 

GELİŞMİŞ KORUMA PERFORMANSI

DDos saldırılarını artık düşünmenize gerek yok! Kiralık sunucu hizmeti kapsamında bizler sizin projelerinize odaklanmanız için tüm detayları takip ediyoruz. Hızlı teslimat ve 7/24 destek hattı müşteri memnuniyeti sunmaktayız. Yönetimi tamamen sizlere ait olan bu hizmet de dilediğiniz her an sizlerleyiz! Merak ettikleriniz ve daha fazlası için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Hepsi yeni nesil aylık kiralık windows sunucularımız sizlerin hizmetinde. Ve yine Bilcod kalitesi ve güveniyle. Siz de Bilcod Sunucuları ile çalışın rahat edin..

 

HEMEN ARAYIN,
İNTERNET’TEN KAZANMAYA BAŞLAYIN!

EKİBİMİZ SİZLERE YARDIMCI OLMAK İÇİN BEKLİYOR

0216 706 0 716

Kobi Sunucu

89$ + KDV/Aylık

Kurumsal Sunucu

109$ + KDV/Aylık

Proje Sunucu

129$ + KDV/Aylık